As a whole, The Walking Dead: The Final Seasonبا گفتن اين ايده فکري به دانستن اينکه چه زماني براي شکستن چرخه، کلمنتين را وداع آن را مي گذراند. سالهاست که    Clementine مجبور شده است براي محافظت از همسرش AJ خود را با هر هزينه، دقيقا همانطور که لي در سال اول براي او انجام داد. چرخه بقاء، انجام درسهايي که به او داده شده است، در هر فيبر از موجوديتش سيمي است. اين چيزي است که آنها را زنده نگه داشته است. در چهار قسمت نهايي اين سري از بازي هاي Telltale Games که به تازگي به پايان رسيده و توسط بخش هاي مشابه (که در حال حاضر در Skybound Games پخش مي شود) از ما پرسيديم چه اتفاقي مي افتد زماني که Clem و AJ ديگر نيازي به اجراي و شروع به کار ندارند برخي از ظاهر يک زندگي عادي، و پس از کمي بيش از حد نمايشگاه و padding، آنها را در يک مکان رضايت بخش نگه مي دارد.

فصل نهايي قهرماني متمرکز ترين سري از زمان ابتدايي خود است، با پويايي مادر / پسر مادربزرگ بين کلم و AJ ايجاد برخي از گزينه هاي هولناک ترين من در بازي Telltale ساخته شده است. در سطح جهاني، آن را نيز ارائه مي دهد چشم انداز هاي جديد در مورد واکر، تلاش و گاهي اوقات موفق به نشان دادن ما که آنها بيشتر از صداهاي اوليه و شهوت براي گوشت انسان وجود دارد. آنها يک بار قبل از شيوع انساني بودند، بنابراين واکنش انعطاف پذير Clem و AJ از کشتن هر واکر که آنها مي بينيم نيز بايد تغيير کند، همچنين؟ فصل نهايي اشاره به امکان عادت هاي قديمي را که شيوه هاي جديدي براي زندگي در اين دنيا بوجود مي آورد، بوجود مي آورد و اميدوار است در آن شکوفا شود.

به طور کلي، خداحافظي به سري هاي تحسين شده و استوديو که آن را آغاز کرد، به طور عام به نظر مي رسد، و نتيجه گيري رضايت بخش، اگر کمي دستکاري، که تعادل مناسب بين اميد و نااميدي ايجاد مي کند. در فصل اپيزود، Season Final داراي ترکيبي از لحظات واقعي پرچين و نمايش خشن و بي نظير است. همه، اما ما را به عقب، قسمت آخر، صحنه هاي ويژگي است که يا در کنار سرعت در حال حرکت و يا احساس به طور کامل درهم و برهم.

فصل نهايي ترکيبي از لحظات پرچين و خسته کننده و بي نظيري از نمايشگاه است، اما مقصد جابجايي گاه به گاه است.

با اين حال، مقصد جابجايي سرعت گاه به گاه است. هر episode حداقل دو يا سه لحظه محوري است که باعث شده من احساس مي کنم دوباره بارگذاري ذخيره من و انتخاب ديگري، تنها به درک که هر دو راه من را با احساسات مخلوط را ترک کند. شکستن چرخه براي کلم و AJ بسيار سخت است، اما براي من سخت است که خودم را به انتخاب اين تغييرات چرخه تبديل کنم. کلم و AJ شانس تغيير شيوه خود را دارند، اما پس از دانستن اين شخصيت ها تا مدت طولاني دشوار است که آنها را ببينند که متفاوت عمل مي کنند.

با نگاهي به چند دقيقه اول قسمت اول، Done Running، من در مورد چگونگي پيشنهادهايي که در مورد موضوعات مهم فصل وجود دارد، برخورد کردم. ما AJ را در عقب ماشين مي بينيم، چرخش سيلندر شکار خود را مانند يک اسباب بازي. آنها چندين بار خورده نشده اند و گرسنه هستند. هنگامي که کلم يک اسباب بازي احمقانه به نام Disco Broccoli نگه مي دارد و با يک صداي خنده دار صحبت مي کند، AJ سرگرم کننده نيست. او خوشحال نيست که کلم به او "goofball" مي گويد. او شش سال است، و بر خلاف کلم، يک روز زندگي معمولي را به عنوان يک بچه کوچک نداشته است. بنابراين، به جاي خنده و غم و اندوه با کلم، او آنجا را با يک شبيه سازي مي کند، که به وضوح از اين حقيقت است که به حفظ او کمک مي کند. اين يک افتخار غم انگيز است، اما تصويري واضح از پويايي کنوني کلم و AJ را نشان مي دهد و به مبارزه هايي که در جاده هايي که AJ را به طور مداوم بر روي لبه انجام داده اند، اشاره دارد.

هنگامي که آنها براي ورود به خانه در جستجوي غذا متوقف مي شوند، آنها يک زن و شوهر متاهل پيدا مي کنند که قبل از اينکه آنها را تبديل به صندلي در مقابل پنجره نشوند، با توجه به درخواست هر کسي که مي خواهد آنها را ترک کند. من تعجب مي کردم که چرا آنها مي خواستند در اين ايالت باقي بمانند و چرا من به آنها نگاه مي کردم متفاوت از واکرهايي که من در مورد اموالشان کشته ام. براي اولين بار در

سري، من آنها را بعنوان چيزي بيشتر ديدم و تقريبا احساس خجالت براي سوار شدن به خانه آنها را داشتم، حتي اگر آنها ديگر نيازي به کالاهاي خود نداشتند.

هنگامي که يک گروه از بازماندگان کلم و AJ را در اختيار مي گذارد، Done Running مقدار زيادي از سنگين تر شدن را براي راه اندازي بزرگترين مشکل که کلم بايد با آن مقابله کند، آموزش مي دهد: آموزش AJ چگونه در يک "ايمن" در ميان ديگران زندگي مي کنند. از آنجا که او تحصيلات خود را هميشه در نگهبان، که منجر او را به گاز گرفتن و ضربه بچه هاي ديگر زماني که آنها را نااميد. او هرگز به هيچ کس نزديک نيست اما کلم و تماشاي او را به حرکت اين جديد، بيشتر متمدن ترين جنبه درخشان آن قسمت است، به خصوص از آنجا که ورود شما به عنوان کلم اغلب راهنمايي چگونه او عمل مي کند. او هميشه به Clem گوش مي دهد، که وزن هر مکالمه خود را به ميزان قابل توجهي اضافه مي کند. حتي چيزهاي ساده مانند خوابيدن در رختخواب، براي او سخت است که درک کند، و شما مي توانيد تصميم بگيريد که آيا از غرايز بقا خود بگذريد يا او را به درجه اي کوچک از عادت تبديل کنيد.

تغييرات مکانيکي بزرگ از فصول گذشته اين است که بخشي از هر episode مانند يک بازي ماجراجويانه شخص ثالث بدون اسکريپت بازي مي کند و به شما امکان کنترل کامل دوربين در هنگام مبارزه مي دهد. مقابله با واکرها در نتيجه يک پوياتر است. اين يک سيستم بيروني است، با اين حال، همچنان که هنوز پيام هاي دکمه و رويدادهاي سريع را در توالي هاي عملي مشاهده کرده ايد، و قطره هاي فريم قابل توجهي وجود دارد که در صحنه هاي بسيار حيرت انگيز با بسياري از واکرها رخ مي دهد. کنترل دوربين برخي رويدادهاي Quicktime را بيشتر تعاملي مي کند، اما منطقه قابل پخش براي هر صحنه محدود و در حال اجرا به ديوارهاي نامرئي يک رخداد خسته کننده است.

به طور کلي، توالي عمل شخص ثالث کار خوب است، اما آنها به ندرت علاقه زيادي را اضافه مي کنند. اغلب توالي هاي رومينگ رايگان اثرات منفي دارند، مثلا زماني که از شما خواسته مي شود به اطراف برويد و چندين اشيا را بررسي کنيد يا در بحث کوچک با بچه هاي ديگر براي پيشبرد داستان شرکت کنيد. اين وظايف فقط در راه، به عنوان جهان اطراف شما استاتيک تر از آن به نظر مي رسد و مقدار چيزهايي که شمادر واقع مي توانيد لمس حداقل است. در اينجا هيچ کشف يا کشف وجود ندارد اين صرفا يک تمثيل ماهيت سريالهاي تحت پوشش آزادي است.

منبع : https://www.ign.com/articles/2019/03/26/the-walking-dead-the-final-season-review

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تــــنـــهـــایـــی چکاوک پرواز آلات تغلیف المواد الغذائیة - آلات تجفیف المواد الغذائیة تسنیم قرآنی بازی های جدید Atiyya Tab 46 Daraje پیچک نگار بیقرارم کباب – طرز تهیه کباب – کباب پز تابشی – مقالات رستوران داری