اگر شما به دنبال بهترين سلاح هاي بخش 2 هستيد، به جاي درست آمده ايد. تعداد اسلحه هاي موجود در بخش 2 بيش از حد است؛ انواع مختلفي از تقريبا هر سلاح وجود دارد، بنابراين آسان نيست که در اولين نگاه بدانيم که بهترين سلاح هاي بخش دوم مطلق است. من تقريبا 150 ساعت در دنياي بخش 2 صرف کرده ام و در زمان من براي کاوش در واشنگتن دي سي، من تقريبا هر اسلحه اي را يافتم که مي توان يافت. در اينجا بخش دوم بهترين سلاح براي هر سناريو است.

بخش 2 بهترين سلاح توضيح داده شده است

من بايد با توضيح تجربه خود در مورد فروش بازي ps4 با استفاده از اسلحه هاي خاص، اين راهنما را از بين ببرم. اين راهنما پس از تست دقيق تقريبا تمام اسلحه هاي اصلي در بازي، بر اساس نظرات استوار است و در حالي که آمار هر فرد براي هر سلاح وجود دارد، بخش دوم بهترين اسلحه ها در نهايت به آن دسته از بازي هايي که به سبک بازي شما مناسب است، بهترين است.

براي آمار فردي هر سلاح، Reddit user / u / AdmiralRegis داراي يک صفحه گسترده فوق العاده است که شامل همه چيزهايي است که هميشه مي توانيد روياي آن را داشته باشيد. اين منبع براي تمام شماره هاي آسيب ديده موجود در اينجا است. با اين حال، تمام آمارها عادي مي شوند، بدين معني است که آنها در PvP نرمال چه ميزان آسيب مي گذارند. در PvE، مقادير متفاوت خواهد بود، اما توصيه هاي سلاح من هميشگي خواهد بود. حالا، اجازه دهيد نگاهي به بهترين سلاح هاي Division 2 ببريم - به جز Exotics Division 2 ، به دليل اينکه آنها در کلاس خود قرار دارند و تا زماني که بازي نهايي قابل دستيابي نيستند.

M60 - تفنگ ماشين سبک

M60 LMG يک نيروگاه واقعي است که با احتمالا اسلحه مورد علاقه من در کل بازي شروع مي شود. اسلحه هاي سبک نور به طور کلي براي مبارزه با برد طولاني نمي باشند، زيرا بازتاب آنها بر روي ديوانه است، اما M60 در هر ثانيه آسيب هاي مضحک - در نزديکي بالاي تمام سلاح هاي اتوماتيک - و مي تواند 100 گلوله را قبل از نياز به بارگيري مجدد کند.

اين که آيا شما مايل به استفاده از M60 به عنوان محدوده نزديک خود و يا سلاح متوسط ??مي افتد به مدل هاي سلاح شما تجهيز. تمرکز بر افزايش شانس ضربه و آسيب و آسيب به نخبگان براي سابق، و يا اگر شما مي خواهيد دومي، بهبود دقت، ثبات و محدوده بهينه را انتخاب کنيد. اگر شما مي توانيد شانس ضربه هاي بحراني خود را به 50? افزايش دهيد، با 100 دور در هر کمربند، اين بسيار مهم است.

مدل 700 - تفنگ مارکسمن

مدل 700 در تاريخ 5 آوريل تحت تاثير يک نرگس کوچک قرار مي گيرد، اما نبايد از نقطه آن به عنوان بهترين تفنگ شکارچي موجود استفاده شود. همچنين، اين خاص به مدل پايه 700 است - M700 Carbon و Tactical در هيچ کجايي به اندازه قدرتمند نيستند. ساعت بازنگري است طولاني در اين توپ مطلق، اما زماني که شما با استفاده از آن را براي شروع دعوا در دشمنان است که شما تا کنون نديدهايد پس از آن تعويض به سلاح هاي ديگر خود را به عنوان آنها در موقعيت خود را پيشبرد، مهم نيست. شما مي توانيد قبل از اينکه آنها حتي مي دانيد که آنجا هستند، منفجر مي شويد.

من شروع مقياس VX1 با بزرگنمايي 12 برابر را دوست دارم، به خصوص از آنجايي که آن + 30? آسيب سرخ است، اما اين باعث مي شود که بارگذاري مجدد حتي طولاني تر شود. اگر شما مي توانيد با مقياس پوچ با مقياس CQBSS (8x) قرار دهيد، مطمئنا تغيير دهيد، زيرا در عوض با دقت 20?، با آسيب ديدگي + 35? مواجه مي شويد. بعد از هر گلوله با اين هيولا، هدف شما از بين بردن هدف شماست، بنابراين دقت 20? تاثير زيادي نخواهد داشت. به همين ترتيب، شما مي توانيد يک محدوده نزديک را بسازيد و از صندلي هاي شخص ثالث استفاده کنيد تا از مدل 700 در فاصله نزديک تر استفاده کنيد.

تفنگ ساچمهاي P90 در تعدادي از تيراندازان آنلاين ديده شده است و هميشه از يکي از بهترين ها برخوردار است.اين تفاوت در Division 2 است، زيرا حتي اگر داراي حداقل DPS مطلق (آسيب در ثانيه) در کلاس سلاح باشد، آن 60 قلم در هر مجله دارد و يک بار خسارت ثابت را بدون نياز به بارگذاري مجدد در اختيار شما قرار مي دهد.

بعضي از بازيکنان در خصوص Vector به اين دليل انتخاب مي کنند که داراي بالاترين ميزان RPM و DPS در کلاس است، اما تنها 19 گلوله در هر مگابايتي، به اين معني است که تقريبا به طور مداوم بارگذاري مي شود. چشم انداز بازتابي را در P90 بگذاريد و روي افزايش شانس ضربه هاي بحراني خود تمرکز کنيد و به ميزان زيادي آسيب مي رسانيد که آمار نشان مي دهد.

Mk16 - حمله تفنگدار

براي اينکه عادلانه باشد، نمي توانيد با هر يک از تفنگ هاي تهاجمي در بخش 2 اختلاف نظر داشته باشيد. آنها همه DPS بسيار مشابهي را ارائه مي دهند و فقط با استفاده از آنها به طور گسترده اي مورد علاقه خود را پيدا مي کنيد. با اين توضيح، Mk16 داراي طولاني ترين محدوده است و بهترين انتخاب است اگر شما از آن در کنار چيزي مانند SMG استفاده مي کنيد، زيرا ديگر تفنگ هاي تهاجمي شما را با دو اسلحه اي که کار مشابهي را انجام مي دهند، مي گيرند.

براي کمک به اهداف در محدوده طولاني، آن نيز داراي يکي از کمترين نرخ RPM در کلاس در 625 است. به دنبال اصلاحاتي که دقت و ثبات را بهبود مي بخشد، و Mk16 مي تواند دشمنان را از ميان دوراني نابود کند. از طرف ديگر، اگر به يک تير نزديک نزديک شويد، به سوي FAMAS يا P416 نگاهي بيندازيد؛ سابق داراي بالاترين ميزان RPM در کلاس (در کنار CTAR) است در حالي که آخرين ترکيب RPM سريع با آمار بالا آسيب براي يک مقرون به صرفه مناسب است.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سلاح ,بهترين ,آسيب ,استفاده ,داراي ,توانيد ,بهترين سلاح ,شانس ضربه ,بارگذاري مجدد ,استفاده کنيد ,بالاترين ميزان ,داراي بالاترين ميزان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسمان کویر برج خنک کننده رسام سرما دور برگردون شیک گراف داتیس دیتا دنیا بدون جنگ میم صاد آنلاین گردشگري آپشن خودرو | گندم کار